Zakup sprzętu rehabilitacyjnego

Kiedy już załatwimy wszystkie formalności związane z dofinansowaniem potrzebnego nam sprzętu rehabilitacyjnego, pora dokonać zakupu. Zapraszamy do nas na ul. 3 Maja 3

Trudno o bardziej kompetentne osoby w sklepie ze sprzętem rehabilitacyjnym, niż zespół spółdzielni „Sport i Rehabilitacja”. Do jej sklepu zaprasza Mateusz Traczyk (na zdjęciu), nie tylko użytkownik wózka, ale i fizjoterapeuta z zawodu.

Ciężko jest znaleźć pracę człowiekowi w pełni zdrowemu, a co dopiero osobie na wózku inwalidzkim. Chcieliśmy robić coś, na czym się znamy i stąd zrodził się pomysł powołania do życia trzy lata temu Spółdzielni Socjalnej „Sport i Rehabilitacja”. W ten sposób pomagamy sobie i innym.

Sami na co dzień korzystamy z wózków, więc znamy się na nich jak mało kto. Bo dzisiaj wózki kupuje się jak garnitury – na miarę.

Umiemy dopasować wózek do każdego. Ważny jest nie tylko wzrost, ale i długość samego korpusu przyszłego użytkownika, długość nóg czy szerokość bioder. Do tego dochodzi, w zależności od sprawności i wymagań, rodzaj oparcia, ewentualne poduszki boczne, różne rodzaje pasów czy podpórki. To dlatego formularz zamówienia może liczyć nawet i dziesięć stron. Dla wielu z nas (tak, tak, my też co jakiś czas musimy wypełnić taki formularz dla siebie) to prawdziwa droga przez mękę. Jesteśmy po to, żeby ułatwić wam poruszanie się po niej. Bo z nami ta sterta papierów okazuje się wcale nie taka straszna, na jaką wygląda, a – wierzcie nam – po prostu ułatwia dobranie wózka (i nie tylko wózka) na miarę – jak garnitur.

Nasz Facebook
Facebook